Jak se stát členem?

Ještě nejste členem Esprit Friends?

Chcete se ale stát jeho členem? — a to nejraději okamžitě? — Tak navštivte jeden z našich obchodů Esprit, který patří do Esprit Friends, a po nákupu si u pokladny nechte vydat Vaši dočasnou kartu Pre-Card Esprit Friends.

Pomocí čísla karty a kódu PIN na této dočasné kartě Pre-Card se pak zde na webové stránce Esprit Friends. Následovně Vám zaktivizujeme přístup do programu a během několika dnů obdržíte osobní kartu Esprit Friends. Tzv. e-points pro nákup jsou při vydání dočasné karty Pre-Card samozřejmě ve Vaší osobní kartě Esprit Friends již obsaženy.

Nebo právě nakupujete online a přihlášení do Esprit Friends vyřídíte hned při objednání nebo placení v internetovém obchodě Esprit.

Registrace online

Ztratili jste Pre-Card Esprit Friends?

Pre-Card je před registrací online tzv. dokument majitele a kdokoliv jej může použít. Ztrátu nebo zneužití karty s údajem čísla karty proto okamžitě nahlašte jednomu se zaměstnanců obchodu Esprit nebo přímo servisu Esprit Friends. My pak kartu okamžitě zablokujeme.

Pokud ztratíte dočasnou kartu Pre-Card před její registrací, potřebujeme navíc ještě pokladní doklad Vašeho prvního nákupu, abychom mohli odepsat e-points z Vaší staré karty a připsat je na novou kartu Pre-Card.

Pokud jste již online zaregistrováni, je již Vaše osobní karta Esprit Friends na cestě k Vám. V tomto případě již nelze kód PIN dočasné karty Pre-Card používat. Z tohoto důvodu již nejsou změny nebo zneužití dočasné karty Pre-Card možné a zablokování této Pre-Card není nutné.

* Podrobnosti o těchto službách najdete pod odkazem 'kontakt'.